XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.08.2021 r.

  • Wspomnienia liturgiczne:
    WT: Święto św. Bartłomieja, apostoła
    CZW: Uroczystość NMP Częstochowskiej
    PT: św. Moniki
    SOB: św. Augustyna
  • W przyszłą niedzielę XXXVIII Dożynki Archidiecezji Przemyskiej w Jaśliskach. Msza św. dziękczynna za plony na jaśliskim rynku o godz. 11:00.
  • Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi róża Sylwestra Bani.
  • Sprzątanie: -podziękowanie nr 277-281; -zapraszam nr 283-288.
  • Intencje:
    PON: +Antonina Florek – int. od siostrzenicy Teresy z rodziną (18:00)
    WT: +Antonina Florek – int. od bratanicy Krystyny Florek (18:00)
    ŚR: +Józef Wiszyński w 2. rocz. śmierci – int. od brata Ryszarda z rodziną (18:00)
    CZW: +Zbigniew w 17. rocznicę śmierci, Helena, Adam, Aniela Florek i Franciszek Kędra (18:00)
    PT: +Grażyna Piotrowska w 6. rocznicę śmierci (16:30)
    +Antonina Florek – int. od siostrzenicy Krystyny z Leszkiem (18:00)
    SOB: +Zdzisława Florczak w 2. rocznicę śmierci (18:00)
    N: +Edward Sowa w 8. rocznicę śmierci (8:00)
    +Danuta i Jan Ciepiela – int. od dzieci (9:30)
    za parafian (11:00)

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.08.2021 r.

  • Wspomnienia liturgiczne:
    WT: św. Jacka
    PT: św. Bernarda
    SOB: św. Piusa X
  • Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi róża Heleny Bani.
  • Sprzątanie: -podziękowanie nr 270-276; -zapraszam nr 277-281.
  • Intencje:
    PON: +Antonina Florek – int. od brata Kazimierza z rodziną (18:00)
    WT: +Antonina Florek – int. od siostrzeńca Stanisława z rodziną (18:00)
    ŚR: +Antonina Florek – int. od siostrzenicy Anety z rodziną (18:00)
    CZW: +Lesław Florczak w 5. rocznicę śmierci (18:00)
    PT: w int. ++zmarłych z rodziny Wojnarowicz (16:30)
    +Lesław Florczak (18:00)
    SOB: +Antonina Florek – int. od siostrzeńca Tadeusza z rodziną (18:00)
    N: za parafian (8:00)
    o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Piotra, Pawła, Waldemara i ich rodzin – int. od rodziców (9:30)
    +Genowefa, Władysław Graboń (11:00)

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.08.2021 r.

  • Wspomnienia liturgiczne:
    PON: Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy
    WT: Święto św. Wawrzyńca
    ŚR: św. Klary
    SOB: św. Maksymiliana Marii Kolbego
    N: Uroczystość Wniebowzięcia NMP – błogosławieństwo ziół i kwiatów
  • W przyszłą niedzielę będziemy gościć księdza misjonarza werbistę Franciszka Filara, pracującego w Kostaryce.
  • Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi róża Agnieszki Klimkowskiej.
  • Sprzątanie: -podziękowanie nr 264-267; -zapraszam nr 270-276.
  • Intencje:
    PON: +Stanisław Wolanin (18:00)
    WT: +Michał Śmietana w 2. rocznicę śmierci (18:00)
    ŚR: +Zofia Bednarczyk – int. od syna Ryszarda z rodziną (18:00)
    CZW: +Zofia Bednarczyk – int. od Dobków (18:00)
    PT: dziękczynna w rocznicę urodzin Mikołaja (16:30)
    +Antonina Florek i za zmarłych rodziców i rodzeństwo Antoniny (18:00)
    SOB: +Antonina Florek – int. od brata Józefa z rodziną (18:00)
    N: za parafian (8:00)
    +Maria Szuba (9:30)
    +Eugeniusz Jagniszczak (11:00)