XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.2019 r.

• Dzisiaj w całej Polsce we wszystkich kościołach odśpiewamy suplikacje „Święty Boże, Święty mocny” jako wynagrodzenia za grzechy świętokradztwa i bluźnierstwa, które były ostatnio popełnione w naszej Ojczyźnie wobec Jezusa, sakramentów i Maryi.
  • Trwa Oktawa Bożego Ciała. Dzisiaj procesja po sumie. W dni powszednie po wieczornej Mszy św., która jest o godz. 18:00.
  • Jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  • We czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała – poświęcenia wianków i błogosławieństwo dzieci.
  • W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu będą o godz. 9:00 i 18:00, na Woli o godz. 9:30.
  • W przyszłą niedzielę odpust na Woli Góreckiej ku czci MB Nieustającej Pomocy. Msza św. odpustowa o godz. 9:30, tak jak w każdą niedzielę. W tym dniu też zakończymy nabożeństwa czerwcowe.
  • Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi róża Agnieszki Cecuły.
  • Sprzątanie: podziękowanie nr 270-275; zapraszamy nr 276-280.
    PON: +Mieczysław Wiszyński (miesięczna)
    WT: +Helena Szałajko – int. od syna Zbigniewa z rodziną
    ŚR: +Artur Winczowski – int. od kolegów i koleżanek z pracy Roberta
    CZW: +Władysława Ruchlewicz – int. od Heleny i Leona Król z rodziną (16:30)