XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.11.2019 r.

• Różaniec  w przyszłą niedzielę poprowadzi róża Mieczysławy Michalskiej.
  • Sprzątanie: -podziękowanie nr 71-78d; -zapraszamy nr 79-81.
  • W przyszłą niedzielę przypada składka inwestycyjna. Informuję, że istnieje możliwość wykonywania przelewów na konto parafii:
    • Nazwa odbiorcy: Parafia Rzymskokatolicka pw. MB Wspomożycielki Wiernych w Górkach
    • Adres: Górki 74 36-200 Górki
    • Nr konta bankowego: 47 8642 1113 2011 9319 6406 0003 (Podkarpacki Bank Spółdzielczy)
    • Tytuł: Darowizna na cele kultu religijnego
    PON: +Franciszek, Franciszka, Stanisław Koziccy
    WT: +Andrzej Osiadły, Stefania, Ludwik, Władysław Fiedeń, Janina i Kazimierz Ryba
    ŚR: +Tomasz Sobolak – int. od kamerzystów i fotografów
    CZW: +Andrzej Kędra w 4. rocznicę śmierci
    PT: +Jan Florek – int. od rodziny Surowiaków i Krynickich (15:30)
    +Władysław, Petronela Miś (17:00)
    SOB: poza parafią
    N: +Maria, Andrzej, Barbara Leszczyk, Krystyna Pelc (8:00)
    +Michalina, Władysław, Jan, Zofia Mazur (9:30)

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.11.2019 r.

• Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach św. adoracja, a po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  • W tym miesiącu w dni powszednie po Mszy św. wieczornej będziemy modlić się za zmarłych wspominanych w wypominkach.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone do skarbonek w Uroczystość Wszystkich Świętych. Zebrano 2 398,54 zł.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, po wieczornej Mszy św. nabożeństwo adoracyjne.
  • Różaniec  w przyszłą niedzielę poprowadzi róża Janusza Fuksy.
  • Sprzątanie: -podziękowanie nr 66-70; -zapraszamy nr 71-78d.
  • W przyszłą niedzielę z inicjatywy Sołtysa, Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Górki oraz Szkoły Podstawowej zapraszamy na obchody Święta Niepodległości na godzinę 11:00, po Mszy św. program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły, następnie przemarsz pod pomnik Stulecia Niepodległości i złożenie kwiatów przez miejscowe delegacje wraz z modlitwą za Ojczyznę.
    PON: +Genowefa (w 1. rocz. śmierci) i Edward Kowalczyk
    WT: +Maciej Wójcik – int. od sióstr i rodziców
    ŚR: +Ks. Józef Bednarczyk
    CZW: +Zofia, Kazimierz Dudek
    PT: +Józefa, Adolf, Franciszek, Stefan Jan Florek (15:30)
    +Józef, Maria, Waldemar Bogacki, Władysław, Helena Fuksa, Jerzy, Emilia, Józef , Andrzej Alicja Gazdowicz (17:00)
    SOB: +Aleksandra i Aleksander Futyma
    N: +Zofia Florczak (8:00)
    +Helena, Tadeusz Luteccy (9:30)

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.10.2019 r.

• W poniedziałek święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Na nabożeństwo zapraszam wszystkie dzieci, które wykonały różańce.
  • W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą o godz. 8:00, 9:30 na Woli Góreckiej z procesją na cmentarz i o godz. 12:00 w kościele parafialnym z procesją na cmentarz i modlitwą za zmarłych. W tym dniu przed cmentarzem będzie przeprowadzona zbiórka do skarbonek na utrzymanie czystości na cmentarzu.
  • W sobotę wspomnienie Wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. będą o godz. 8:00 i 17:00 w kościele parafialnym. O godz. 15:30 na Woli Góreckiej. W tym dniu rozpoczniemy modlitwy wypominkowe za zmarłych, m.in. tych którzy odeszli w minionym roku. Kartki wypominkowe znajdują się na stoliku darów.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. Chorych odwiedzę w czwartek od godz. 15:30.
  • W sobotę spotkanie po Mszy św. wieczornej Rycerstwa Niepokalanej.
  • W niedzielę po Mszach św. adoracja, a po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  • Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi róża Marii Florek.
  • Sprzątanie: -podziękowanie nr 64-65c; -zapraszamy nr 66-70.
    PON: +Tadeusz Witek – int. od żony i dzieci
    WT: +Tadeusz Florek
    ŚR: +Edward, Jadwiga Jonarscy
    CZW: +Adam, Filip Florek