IV Niedziela Wielkanocna – 22.04.2018  r.

* Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele.
* Jutro Uroczystość św. Wojciecha – patrona Polski, patrona naszego Ks. Prałata.
* W środę Święto św. Marka.

* Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi róża Małgorzaty Wysogląd.
* Sprzątanie: -podziękowanie nr 89-94; zapraszamy nr 95-100.

* Zapowiedzi:
I – Joanna Winiarska c. Władysława i Grażyny Florczak i Kamil Krzysztof Sobota s. Krzysztofa i Alicji Rychlickiej z Przysietnicy

* W środę spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy II i III gimnazjum.
* W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie z rodzicami uczniów klasy III gimnazjum w związku z planowanym bierzmowaniem.

* W niedzielę po sumie będzie Koncert Pieśni Wielkanocnych w wykonaniu Chóru Lumen Christi pod dyrekcją pana organisty Macieja Tymkiewicza. Występowi chóru będzie towarzyszył zespół instrumentalny.

* W tym tygodniu będą zapisy na wypoczynek wakacyjny organizowany przez Caritas przemyski.

* Informacja dot. porządku na cmentarzu: w związku z licznymi pogrzebami bardzo proszę rodziny, aby nie składować sztucznych wieńców do kontenera.

* Msze św. w tym tygodniu zawsze o godz. 18:00. W piątek na Woli o godz. 16:30.
* Intencje:
PON: +Ryszard Samiec – tydzień po pogrzebie
WT: +Mieczysław Wiszyński
ŚR: +Emilia Futyma – int. od rodziny Olesińskich z Moszczenicy
CZW: +Karol, Maria, Janina i Genowefa Florek
PT: +Tadeusz Wiszyński
SOB: w int. Wiktorii – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie
N: w 45. rocz. ślubu Danuty i Tadeusza (8:00)
+Bolesław Szczepański w 17. rocz. śmierci – int. od córki Moniki z rodz. (9:30)
w intencji maturzystów z rocznika 1999 (11:00)

III Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018  r.

* Dzisiaj zakończenie Tygodnia Miłosierdzia – zbiórka do skarbonek na Caritas Archidiecezji Przemyskiej.
* Dzisiaj II Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego, którym rozpoczynamy Tydzień Biblijny.
* Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza.

* Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi róża Agnieszki Cecuły.
* Sprzątanie: -podziękowanie nr 80-88; -zapraszamy nr 89-94.

* Przypominam rodzicom i dzieciom o skarbonkach Caritas.
* Spotkanie z rodzicami dzieci kl. II we czwartek po Mszy św. (rodzice przyjdą z dziećmi).

* W piątek 20 kwietnia jest planowana pielgrzymka Służby Liturgicznej do Jarosławia. Chętni powinni się zgłosić najpóźniej do środy.

* W tym tygodniu Msze św. będą: poniedziałek i wtorek o godz. 8:00, w środę, czwartek i sobotę 18:00, w piątek o godz. 7:00. W piątek nie będzie Mszy św. o godz. 16:30 w Woli Góreckiej.
* Intencje:
PON: +Stefania (w 13. rocz.), Ludwik i Władysław Fiedeń (8:00)
WT: +Kazimierz (w 5. rocz.) i Celina Futyma (8:00)
ŚR: +Jadwiga Graboń – int. od chrześnicy Zofii (18:00)
CZW: +Marek Dudek w tydzień po śmierci (18:00)
PT: +Tomasz Sobolak w tydzień po śmierci (7:00)
SOB: +Henryk i Ludwika Ruchlewicz (18:00)
N: +Bronisława Florek – int. od koleżanek i kolegów s. Jerzego, od administracji szpitala (8:00)
+Lesław Florczak, Maria i Andrzej Leszczyk – int. od wnuczki Diany i wnuka Jakuba z Sabiną (11:00)