Tradycją stało się, że w rymanowskiej farze organizowany jest koncert wielkanocny. W tym roku wraz z Chórem „Koloryt” z Rymanowa i Chórem „Cantate” z Iwonicza wystąpił nasz Chór Parafialny „Lumen Christi”.

Każdy z chórów prezentował pieśni religijne, w większości związane z okresem wielkanocnym. Nasz chór przygotował następujące utwory: „O Krwi i Wodo”, „Na Komunię”, „Zmartwychwstał Pan”, „Jezu ufam Tobie” oraz „Psalm 145 – Niechaj Cię Panie”.

Na koniec wszystkie chóry pod dyrekcją pani Iwony Tylki zaśpiewały pieśń pt. „Chrześcijanie klaszczcie w dłonie”.

Po koncercie Proboszcz Parafii pw. św. Wawrzyńca ks. Mieczysław Szostak oraz Za-ca Burmistrza Gminy Rymanów pan Jan Materniak podziękowali artystom za udział w koncercie, a na ręce dyrygentów przekazali pamiątkowe dyplomy i statuetki.

fotografie: GOK Rymanów