Chór Lumen Christi

W ostatnią niedzielę tj. 21 stycznia br. nasz Chór Lumen Christi wraz z zespołem instrumentalnym pod kierunkiem Macieja Tymkiewicza zaprezentował osobom zgromadzonym w naszej świątyni kolędy tradycyjne, jak i te w nowoczesnej aranżacji.

Maciej Tymkiewicz dyrygent Chóru Lumen Christi

Koncert poprowadziła pani Urszula Woroniec. Podczas występu wykonano następujące utwory: „Z narodzenia Pana”, „Nad Betlejem w ciemną noc”, „Cicha noc”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Jezu śliczny kwiecie”, „Jezusa Narodzonego”, „Szczęśliwa kolebko”, „Złota Jerozolima i biedne Betlejem” oraz „Gore gwiazda”.

Naszemu chórowi akompaniował zespół instrumentalny w składzie: skrzypce – Weronika Indyk Paulina Cecuła, altówka – Aleksandra Fil, wiolonczela – Marcelina Cecuła, flet – Wiktoria Cecuła i Joanna Cynkar-Winnicka oraz instrumenty perkusyjne – Kamil Data.

Zespół instrumentalny akompaniował Chórowi Lumen Christi

Chórzyści i muzycy z dyrygentem na czele zostali nagrodzeni długą owacją na stojąco przez wiernych, którzy wypełnili kościół niemal po same brzegi.

wierni podczas koncertu Chóru Lumen Christizdjęcia: brzozow.pl, brzozowiana.pl