„Tobie wznawiamy”, „ITE – Missa Martyrum (Idźcie, oto posyłam was)”, „Aniele Boży”, „Bóg nad swym ludem”, „Na wieki będę” i „Przymnóż nam wiary” to tytuły utworów, które zostały zaprezentowane przez nasz parafialny Chór Lumen Christi po sumie 29 września br. 

Kto dzisiaj wstąpił do naszej świątyni, to doświadczył, że nasi artyści to ludzie o dobrych sercach i bardzo bogaci – w pozytywnym tego słowa znaczeniu. W nawiązaniu do dzisiejszej Ewangelii to ludzie bardzo bogaci w talent, którym z nami się dzielą. Większość z nich to ludzie młodzi. Mówi się, że dzisiejsza młodzież jest zła, ale jeśli wszyscy by byli tacy jak oni, to świat byłby piękniejszy.

Za to piękno, za bogactwo, za trud przygotowań i za koncert serdecznie dziękuję w imieniu wspólnoty parafialnej i licznie przybyłych gości z poza parafii.

– mówił po zakończonym koncercie ksiądz proboszcz Tomasz Ruszel