Chór parafialny prowadzi pan organista- Maciej Tymkiewicz. Początkiem działalności chóru był udział w warsztatach muzyki liturgicznej w styczniu 2016 r. w Dobrzechowie, które prowadzili kompozytorzy H. Kowalski, P. Bębenek i P. Pałka. Prapremiera miała miejsce 2 lutego 2016 r.- chór wykonał kolędę “Jezu śliczny kwiecie”. Oficjalna inauguracja działalności zespołu była podczas Wigilii Paschalnej, wtedy zostały zaprezentowane następujące utwory w czterogłosie: “Alleluja- radosne”, “Baranki”, “Witaj Pokarmie”, “Zmartwychwstał Pan” oraz “Surrexit Christus”.

chór lumen christi
fot. brzozow.pl

Skład osobowy

Dyrygent: Maciej Tymkiewicz

Sopran: Agnieszka Cecuła, Aleksandra Skorupa, Gabriela Kotyła, Aleksandra Lubecka, Teresa Milczanowska, Andżelika Tymkiewicz, Agnieszka Wolanin, Andżelika Ziemiańska

Alt: Beata Bania, Klaudia Graboń, Magdalena Jankowska, Eliza Milczanowska, Sara Milczanowska,  Aleksandra Owsiana, Patryk Szałajko

Tenor: Jakub Jonarski, Marek Nogaj

Bas: Adrian Jonarski, Gracjan Osiadły, Mateusz Susło

Nagrania wideo

Wideo

Strona na Facebook-u

Masz pytania, propozycje lub chcesz dołączyć do zespołu?
Zachęcamy do kontaktu!

Administratorem Państwa danych jest Parafia Rzymskokatolicka w Górkach. Państwa dane są wykorzystywane jedynie w celu kontaktu zwrotnego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google – This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and Terms of Service apply.