Święto Chrztu Pańskiego – 07.01.2018 r.

· Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego i pierwsza niedziela miesiąca. Podczas modlitwy adoracyjnej modlimy się o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

· Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi róża Janusza Fuksy.
· Sprzątanie: -podziękowanie nr 285-292; -zapraszamy nr 293-299.

· W środę o godz. 12:00 przyjedzie do szkoły krawiec, aby dokonać pomiarów dzieci pierwszokomunijnych, zapraszam rodziców, jeśli mogą przyjść.

· Wizyta duszpasterska: od poniedziałku do soboty w następujących godzinach:
PON, WT, SOB: 10:00-20:00; ŚR, CZW, PT: od 14:00 do 20:00. Rozpoczęcie kolędy w poniedziałek od nr 39.

PON: +Józef, Maria, Waldemar Bogacki, Stanisław, Julia Franciszek, Karolina Fuksa i Katarzyna Wolańska (8:00)
WT: +Lesław Florczak – int. od rodziny Graboń (8:00)
ŚR: w 15. rocznicę małżeństwa (8:00)
CZW: +Zofia Florczak (miesięczna) (8:00)
PT: +Krzysztof Koterba (8:00)
SOB: +Maria Rymarowicz – int. od Kornelii i Bogdana Bednarczyk (8:00)
N: +Romana Stalska w pierwszą rocz. śmierci i Leopold (8:00)
+Alfreda Bochenek w 5. rocz., Stanisław i Klemens, Jan i Bronisława (11:00)

· Intencje, które odprawi ks. Prałat:
PON, ŚR: poza parafią
WT: +Ludwik, Maria, Bolesław, Mieczysława, Genowefa, Zdzisław Ruchlewicz (17:00)
CZW: +Tadeusz Wiszyński (miesięczna) (17:00)
PT: +Kazimierz Krukar (miesięczna) (17:00)
SOB: o zdrowie i Boże błogosławieństwo przez wstawiennictwo św. Charbela (17:00)
N: +Zofia, Eleonora, Michał Florek (miesięczna) (16:00)

Niedziela Świętej Rodziny – 31.12.2017 r.

· Podziękowanie za przygotowanie dekoracji świątecznej: Gracjan Osiadły, Jakub Jonarski, Adrian Jonarski, Wiktoria Łukaszewska, Gabriela Kotyła, Agnieszka Cecuła oraz Rafał Graboń, Dariusz Winczowski, Grzegorz Florek.

· Dzisiaj ostatni dzień roku kalendarzowego oraz Niedziela Świętej Rodziny. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu – modlitwy dziękczynno-błagalne, a także sprawozdanie gospodarcze za rok 2017.

· Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Światowy Dzień Pokoju. Msze św. w porządku niedzielnym.

· W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.
· Informuję zainteresowanych, że w pierwszy piątek stycznia, lutego i marca nie będzie wizyty u chorych. W razie potrzeby można wzywać kapłana do chorego.

· W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Msze św. w porządku niedzielnym, po Mszach św. błogosławieństwo kredy i kadzidła.
· W niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu, po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

· Msze św. w tym tygodniu będą: we wtorek i środę o godz. 8:00, w pozostałe dni o godz. 17:00.
PON: +Mieczysław Wiszyński (8:00)
+Mieczysława Stankiewicz, Zuzanna, Edward, Bernarda, Monika (9:30)
+Mieczysław Florek z nr 66 (11:00)
+Artur Winczowski (gregorianka) (11:00)
WT: +Alicja Florek (miesięczna) (8:00)
+Artur Winczowski (8:00)
ŚR: +Gabriela Florek w rocz. śmierci oraz Jan i Zygmunt (8:00)
+Artur Winczowski (8:00)
CZW: +Antonina Milczanowska – int. od prac. Przedsiębiorstwa Nasiennego Sanok (17:00)
PT: +Maciej Wójcik (miesięczna) (17:00)
SOB: +Adam Winczowski – int. w rocz. śmierci, Julian i Jerzy (8:00)
w 18. urodziny Aleksandry (9:30)
w 1. urodziny Amelki – o zdrowie i Boże błogosławieństwo (11:00)
N: +Mieczysław Wiszyński (8:00)
+Mieczysław Florek – int. od córki Grażyny (9:30)
+Zofia Florek – int. od Agnieszki z rodziną (11:00)

· Wizyta duszpasterska: we wtorek i środę po godz. 14:00 od pierwszych numerów.

III Niedziela Adwentu – 17.12.2017 r.

· Serdecznie dziękuję Dyrektorowi Szkoły Podstawowej, a przede wszystkim Agnieszce Cecuła, Marcie Skiba, Sylwii Szałajko, Izabeli Myćka, Beacie Gołąb oraz Maciejowi Tymkiewiczowi a także wszystkim aktorom – małym owieczkom z przedszkola i uczniom za inscenizację pt. „Fatima – przesłanie nadziei”.

· Dzisiaj III Niedziela Adwentu – zwana Niedzielą Radości. Od dnia dzisiejszego tj. 17 grudnia rozpoczyna się bezpośrednie przygotowanie do Uroczystości Bożego Narodzenia. Następna IV Niedziela Adwentu to również dzień Wigilii Bożego Narodzenia. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 16:00 – tak samo w Boże Narodzenie i św. Szczepana. Pasterka na Woli o godz. 22:30, w kościele parafialny o północy.

· Zapowiedzi: II- Adrianna Lubecka i Mateusz Ankowski.
· Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi róża Mieczysława Grabonia.

· W tym tygodniu rozpoczynają się spowiedzi w dekanacie . W naszej parafii spowiedź będzie w środę 20 grudnia od 14:30 do 17:30. W tym dniu tj. środę od godz. 9:00 będzie wizyta u chorych, których wcześniej należy zgłosić.

· Sprzątanie: -podziękowanie nr 261-267, zapraszamy nr 270-276.
· Od czwartku w godzinach popołudniowych rozpocznie się przygotowanie wystroju świątecznego naszej świątyni. Bardzo proszę dwóch mężczyzn do osadzenia choinek w stojakach.

· Msze św. w tym tygodniu będą w poniedziałek, środę i czwartek o 17:00, we wtorek, piątek i sobotę o godz. 8:00.
PON: +Genowefa, Augustyn Podulka i Tadeusz Borek (17:00)
WT: +Jadwiga i Eugeniusz Futyma, Katarzyna i Andrzej Hałasik (8:00)
ŚR: +Lesław Masłyk – int. od bratowej Jolanty z mężem (17:00)
CZW: +Lesław Florczak – int. od rodziny Jonarskich (17:00)